Veronika

Jarní kurz Hatha jógy s Veronikou a Dash

Zavřít

pro všechny pokročilosti

jemná klidná jóga

Rezervovat místo

1400 Kč

Každé úterý 16:00—17:15 h
Pure Yoga Studio, Pekařská 26, Brno

15. května 2018—26. června 2018 (7 lekcí)
maximální kapacita kurzu: 12 míst


O akci

Lekce jógy jsou zaměřeny na fyzické cvičení (ásanovou praxi), dechové cvičení, relaxační techniky a meditaci. Povedeme Vás citlivě, vnímavě a nenásilně k rozvoji pohyblivosti, pružnosti, schopnosti se zklidnit, ztišit a praktikovat jógu s plnou pozorností.

Lektoři

Kurz se skládá ze 7 lekcí. Hlavním lektorem je Veronika, Dash bude hostovat na 2 lekcích zaměřených na relaxační a meditační techniky.

O hatha józe

Hatha jóga nám nabízí způsob, jak dosáhnout rovnováhy a fyzické i psychické očisty a uvolnění prostřednictvím fyzické praxe (ásany), práce s energií a dechem (pránájáma), koncentrací (dhárana), zapojením muder a manter. Pracuje s celou naší bytosí – tělem, myslí, emocemi i naší nejjemnější a nejméně uchopitelnou vnitřní přirozeností – jako se syrovým materiálem k učení, pozorování a propojení celého našeho bytí. Otevírá nás představivosti, inteligenci, nadšení, energii, zvídavosti a vnímavosti. Jóga nás učí laskavosti ke svému tělu.

Přihlášky a storno podmínky

Přihlašování probíhá výše kliknutím na „rezervace místa“. Vaše rezervace je závazná a plně platná. V případě, že své místo v kurzu zrušíte pozdě (méně jak 3 dny před jeho začátkem), budete požádáni o zaplacení storno platby v 100% ceny kurzu.

Platba

O platbu kurzu Vás poprosíme hotově na 1. lekci.

Prosíme, choďte na lekce včas

Přicházejte, prosím, na lekci s dostatečným předstihem. Po začátku lekce již nebude možné se na lekci připojit. Podložky a deky jsou ve studiu zdarma k zapůjčení. S sebou si vemte pohodlné oblečení na cvičení.

Absence / nevyužité lekce

Nevyužité lekce v kurzu není možné nahrazovat na jiných lekcích jógy, je však možné za sebe najít náhradu. V případě onemocnění, těhotenství či rozhodnutí o nepokračování v průběhu kurzu z jakéhokoliv důvodu není možné požadovat vrácení částky kurzu, je však možné za sebe najít náhradu. Děkuji za pochopení.

Těšíme se na setkání

Dash a Veronika

Přidej se k nám Zjistit více