Dash

Měsíční kurz Contemporary dance / začátečníci

Zavřít

SEMESTR JARO 2020

začátečníci

Rezervovat místo

1000 Kč / 900 Kč pro stálé účastníky

pondělí 17:00—18:30 h
Art Factory, Václavská 6, Brno

8. června—29. června 2020

O akci

Milí, zveme Vás do měsíčního kurzu tance pro začátečníky. Můžete se k nám připojit od 8. června, máme ještě 3 volná místa.

Nemusíte umět tančit ani nepotřebujete žádnou zvláštní průpravu. Naučíme se společně základní a zprvu jednoduché taneční kroky a pohyby, které budeme postupně a pozvolna rozvíjet. Těšíme se na vás.

O kurzu

Budeme se učit taneční pohyby a pohybové sekvence, které rozvíjí tělesnou sílu, koordinaci a rovnováhu. Prostřednictvím technické průpravy, která bude vedena trpělivě a laskavou formou, budeme rozvíjet ladnost, uvolnění, eleganci těla a jeho zdravé držení, abychom tyto kvality mohli využít a přenést i do běžného života.

Ve výuce tance vycházíme ze základů klasického tance (baletu), z moderního stylu tance – Limon techniky. Využíváme techniky současného tance jako je floorwor a release technika. Tanečník dostává prostor pro své vlastní vyjádření pohybu a své cítění v improvizaci. Pro tanečníkovo usebrání a relaxaci využíváme také jógu, dechové techniky a relaxaci.

   

 

Každý tanečník/tanečnice bude mít dostatek i k vlastnímu vyjádření. Během improvizací může tančit podle své chuti a nálady. Naučíme se, jak využívat svou představivost, emocionalitu jako zdroj pro svůj vlastní pohyb. Na závěr lekce si dopřejeme i relaxaci. Schopnost se z euforie ztišit, zklidnit, nechat ji doznít, aby se mohla v těle usadit a stát se zdrojem poklidu, uvolnění a inspirace.

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Lektoři

Dash Voudouragkaki

Cena pro Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste s námi protančili některý z předchozích semestrů, platí zvýhodněná cena kurzu: 900

Maximální kapacita: 10 lidí

Těšíme se na vás

 

Přidej se k nám Zjistit více