Eva

Kurz 1 Contemporary dance s Evou zima/jaro

Zavřít

ZIMA/JARO SEMESTR 1. 2. — 31. 5. 2018

všechny pokročilosti včetně začátečníků

Rezervovat místo

3600 Kč

Vždy v pondělí 18:30—20:00 h
Art Factory, Václavská 6, Brno

5. února—28. května 2018
(16 lekcí)

O akci

Než se zapíšete do kurzu, přečtěte si, prosím, podmínky rezervace a storno podmínky

Lekce contemporary dance jsou živelné, poetické, často inspirované dynamickými projevy přírody. Jsou otevřeny naprosto všem, jsou zbaveny požadavků na věk či předešlou taneční zkušenost, začít tančit může opravdu každý a kdykoliv.

Eva o svém kurzu

Na mých lekcích učím předem připravené choreografie, které přispívají k zvládnutí taneční techniky, zlepšení koordinace těla, vyjádření vnitřního naladění pomocí tance a také k propojení pohybu a hudby. Důležitou součástí lekcí tvoří také taneční improvizace, které mohou být inspirovány různými představami, impulzy či koncentrací. Improvizace rozvíjí kreativitu, svobodu tanečního projevu, prohlubuje vnímání pohybu, vědomí těla a objevování nových možností v tanci. Na lekcích je pro mě důležité vytvoření příjemné atmosféry, vnímavý přístup ke každému člověku a přátelský prostor otevřený ke vzájemnému sdílení.

Jak zaplatit kurz

Platba se hradí předem, převodem na účet po Vámi zadané rezervaci, pokyny k platbě najdete zde

Dashdance fam

Pro ty z Vás, kteří jste s námi protančili některý z předchozích semestrů, platí zvýhodněná cena kurzu: 3250 Kč

O Contemporary dance

Co je to contemporary dance a co si pod názvem představit? Mrkni sem

Chci si lekci vyzkoušet

Rádi byste se přihlásili do kurzu, ale nejste si jisti, jestli lekce zvládnete nebo jste zvědaví, jak taková lekce vůbec probíhá? Přijďte na lednové open classes contemporary (otevřené jednorázové lekce), fungují také jako zkušební lekce pro zájemce o kurz. Přijďte si lekci vyzkoušet. Na open class je potřeba si rezervovat místo. Platba probíhá předem převodem na účet. Pokyny k platbě najdete výše.

Těšíme se na setkávání při tanci

Přidej se k nám Zjistit více