Aromadance: celodenní prožitkový workshop 20. 4. 2024

Zavřít

s Dash Voudouragkaki a Annou Krutovou

Rezervovat místo

Ponořte se do svého těla na nejvoňavějším prožitkovém workshopu. Kombinace intuitivního a přirozeného tance, jemné jógy, bodyterapie a vůní.

sobota 9:30—18:00 H
přihlášky uzavíráme tuto středu 17. 4.

Místo: bude upřesněno

O akci

Kombinace intuitivního a přirozeného tance, jemné jógy, bodyterapie a vůní. Dopřejte si den plný sebepéče. Naučíte se jednoduchou masáž pro sebe i své nejbližší. Naučíte se tančit, ikdyž jste nikdy před tím neměli s tancem zkušenost. Uchovejte si vitalitu a energii načerpanou v letních měsících.

Vrcholící léto oslavíme celodenním zážitkovým workshopem – lázněmi pro vaše tělo, duši i nos. Na vlastní kůži vyzkoušíte, jak dokáže aromaterapie prohloubit prožitek z tance a uvolnění při józe. Provedou vás dvě zkušené lektorky. Dash a Anna. Dash se ve své práci věnuje tanci a imaginacím, józe a relaxacím. Anna se věnuje vůním a bodyterapii.

Kurz zahájíme napojením se na sebe a své tělo pomocí přirozeného tance. Cílem není naučit se společnou choreografii nebo si přesně zapamatovat dané kroky. Na tomto workshopu se budeme více věnovat našemu vlastnímu způsobu vyjádření a vlastnímu tanečnímu pohybu. Tanec je pohyb pro všechny a my usilujeme o to, abyste zažili, jak radostné a uvolňující je tančit, bez ostychu a obav z hodnocení.

V taneční části rozpohybujeme jednotlivé části těla. V jejich uvědomění nám pomohou vůně esenciálních olejů, které nám přinesou pocit prostoru, lehkosti a uzemnění. Pracovat budeme s éterickými oleji i hydroláty. Užijeme si jemnost voňavé mlhy i koncentrované vůně v jejich plné síle. Po krátkém teoretickém úvodu si spolu s Annou každý účastník vytvoří svůj vlastní tělový olej z přírodních ingrediencí.

Později odpoledne se ponoříme do vedené aromarelaxace. Dash pro nás nakombinuje jógovou a imaginativní práci, Anna nám k tomu přichystá vůně. Program zakončíme dotekem. Dopřejeme si jednoduchou masáž, kterou se naučíme a kterou také můžete dopřát všem svým milovaným.

Program workshopu

Dopoledne:

  1. část: Přirozený tanec v propojení s vůněmi éterických olejů a hydrolátů
  2. část: Tvorba vlastního aromaterapeutického tělového oleje (50ml) – Vytvořte si vůni, která podpoří rovnováhu ve vašem těle. Chybí vám uzemnění? Potřebujete odlehčit? Dopřejte si pohlazení duše…

Odpoledne

  1. část: Aroma relaxace – jóga, vedená jóga nidrá a imaginace
  2. část: Aromaterapeutická masáž – dotek jako cesta k uvolnění. Dotek jako jednoduchý způsob sebepéče. Dotek jako dárek pro vaše milované.

 

Storno podmínky

Při odhlášení do 14 dní před konáním kurzu, vracíme plnou částku. Později již kurzovné nevracíme, ale je možné za sebe poslat náhradu.

Těšíme se na společně strávený čas

Dash a Anna

Přidej se k nám Zjistit více